SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony DSC-H400 20.1 Megapixel
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
ID e produktit :
81415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony Dsc H400 20.1 Megapixel,63x optical zoom i paperdorur,Se bashku vjen qanta dhe elementet perkatese. Qmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prizren
044-585-708
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »