SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bej JailBreak (CYDIA) ne iPhone iOS 7 dhe 8
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
ID e produktit :
81508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bej JailBreak (Cydia) ne iPhone iPad iPod
Version : iOS 7.1 deri ne 7.1.x iOS 8.0.x deri ne 8.1.2


Po ashtu me JailBreak vjen edhe nje application (program) per instalimin e programeve FREE (pa pare) Nese nje program ne AppStore kushton p.sh 10$ ju mund ta merni pa pare .

Bej hapjen e Apple ID qmimi me marveshje.

Po ashtu bej edhe Formatizimin (HardReset) e te Gjith iPhonave (qmimi 5 euro) etj

Po ashtu shes Followersa ne Instagram 3000 followersa 10 euro

PO ashtu bejm edhe Formatizimin e Kompjuterve dhe Llaptopave me Windows 7 (qmimi 5 euro )

Gjindem ne Prishtinë
Mund te kontaktoni edhe ne Viber : +38649897378
Qmimi me i volitshem ne vend .
Informata rreth publikuesit
Big
Prishtinë
+38649897378
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »