SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Diagnoz profesional TABLET te ri me VCDS 12.12.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
ID e produktit :
81887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompjuter profesional me Tablet per te gjitha veturat VW SEAT SKODA AUDI deri ne vitin 2015, qe mundeson sherbime profesional per Auto Mekanik.

Diagnoza vjen me gjith tablet te ri me 6 muaj garancion per diagnostifikim te veturave.
Tableti eshte me touchscreen dmth me gisht

Diagnoz profersionale per te githa veturat e VW (AUDI,SEAT,SKODA) deri ne vitin 2014.
Me kete diagnoz mund te lexoni apo fshini gabimet,ndalni(kthimin) e servisit/inspektionit,
testoni diznet/bosch pumpen,leximin e kilometrave te sakta,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.

Me kete diagnoz vjen edhe CD-ja me program,liber dhe video ku ju mund te shikoni si punohet
me kete diagnoz.

Githashtu posedojm te githa versionet:
VCDS 11.11.3
VCDS 11.11.0
VCDS 12.10.3 BETA
VCDS 10.6

Ne keto gjuh:Anglisht,serbisht,gjermonisht,Frangjisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.
Tablet DELL + delphi me bluethooth 500 euro
Tablet DELL + VCDS 12.12 360 euro
Tablet DELL + VAS + ODIS me bluethooth 500euro
Tablet DELL + MPPS 350 euro
Tablet DELL + AutoCom 470 euroMund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve tinyurl.com/obddiag 

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosove
Informata rreth publikuesit
AutoDiagnoza
Prishtinë
044260318
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »