SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biciklete Garuese Btwin
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
ID e produktit :
81952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Biciklete Garuese e prodhimit franqez.
Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt.
Eshte perdorur shume pak.
Komponentet (Pjeset) jane Shimano.
Shpejtesit nderrohen ne timon.

Ka dy guma rrezerv te brendshme dhe te jashtme.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vlora
Prishtinë
049700509
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »