SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fellne 18 me guma
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
ID e produktit :
82021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Fellnet 18 me gjith guma jan ne form ylli dhe bejn per golf , passat , mercedes kush esht i interesuar let kontakton ne numer te tel. 049208716 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
049208716
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »