SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI PORSCHE DESIGN 2015
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
ID e produktit :
82075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT NGA BRENDI PORSCHE DESIGN
SYZET JAN MODELI ME I RI NGA PORSCHE DHE JAN
TE REJA TE PAPERDORURA
POSEDOJM 2 NGJYRA TE KETIJ MODELI
NGJYR ARI GOLD DHE NGJYR METAL
SYZET SHITEN ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM
TRANSPORTI FALAS DERI TEK JU
NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER:
+37745/67-45-46
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »