SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI PRADA 2015
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
ID e produktit :
82077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT NGA BRENDI I NJOHUR PRADA
SYZET JAN MODELI ME I RI 2015
DHE JAN MODEL KLASIK PER QDO FYTYR
ME NJE DIZAJN MJAFT TE BUKUR DHE XHAM
SHUM TE PERSHTATSHEM PER DIELL
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
DHE JAN ME GJITH KUTI DHE ME NJE QMIM
SHUM TE VOLITSHEM VIJN DERI TEK JU
TRANSPORTIN FALAS KU DO QE JENI
NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER:+37745/67-45-46
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »