SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Këndin L (Stella, prodhim i Cavallos- model italian)!
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
ID e produktit :
82099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kendin Stella prodhim i Cavallos (model Italian). Eshte blere qe tre muaj, eshte ne gjendje te perkryer, ngjyra eshte krem ashtu siq duket ne foto, dhe ka edhe 4 jasteka shtese. Materiali eshte shume i forte mikrofiber. Te gjitha pjeset i ka me patent ne rast nevoje per tu lare! (per momentin eshte teper i ri, mund ta shihni dhe te bindeni edhe vet).
Me heqjen e jastekave, kendi mund te perdoret edhe per fjetje shume te rehatshme per dy persona!
Kendi eshte 2.35 m me 3 metra. Cmimi i blerjes ishte 1200 euro, por per 790 euro mund ta merrni qe sot! me kete cilesi dhe cmim nuk mund ta gjeni ne asnje mobileri...

Na kontaktoni ne numrin e telefonit 044 927 561, ne cdo kohe!
Informata rreth publikuesit
m.bunjaku
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »