SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tri (3) dhoma gjumi
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '15
ID e produktit :
82102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tri dhoma gjumi te kualitetit te larte , nga druri dhe mediapani te shfrytezuar jane shume pak , dhe me nje qmim te volitshem dhomat jane te kompletuara,nese jeni te interesuar mund te bleni vetem nje dhome.1500 euro tri dhomat, ndersa vetem nje dhome 500 euro.Nr.i telefonit 049488488
Informata rreth publikuesit
tole_diti
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »