SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taxi nga Prishtina ne qytetet e Shqiperisë
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
ID e produktit :
82122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme sherbime taksi nga Prishtina per Tirane dhe qytete te tjera te Shqiperise.
Siguria, korrektesia, shpejtesia jane tiparet tona.
Per cmim kontaktoni ne numrin ton & Viber: 045 338 057
Nga Prishtina ne: Tiran,Durres,Kavaj,Shkoder,Velipoj,Shengjin,Lezhe...
Kemi vënd të mjaftueshëm për bagazh.. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
045 338 057
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »