SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Young
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '15
ID e produktit :
82148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung galaxy young te zi, dy copa, jane android dhe i bejne gjitha aplikacionet. Cmimi 45 euro. Kontakto 049117627
Informata rreth publikuesit
Orhan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »