SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sistemi qendrore i thithjes se pluhurit - Central AIRSISTEM
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '15
ID e produktit :
82248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeni duke ndërtuar apo renovuar shtëpi, lokal afarist, hotel apo ndërtes tregtare etj ? Mirë pra, na kontaktoni dhe ne pa obligime ju bëjmë ofertën tonë më të mirë për sistemin qendrorë të thithjes së pluhurit. Zhurma, alegjit, erërat e këqija, do mbesin vetëm në kujtimiet Tuaja! CENTRAL AIRSISTEM ka zgjedhjen për ju!
Higjenik, Elegant, Pa zhurëm, I qëndrueshëm, Komod, Modern, dhe kushton më lirë se që mednoni....
Kontakto: Kosovë,Shqipëri, Maqedoni :044 835 831 aspiracentralizzato@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »