SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mobiljet e lekures 3,2 dhe 1
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
ID e produktit :
82249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mobiljet e lekures 3,2 dhe 1.Mobiljet jane te perdorura por te rujatura.jane blere ne AMRE 2100 euro.Qmimi i mobiljeve ehste komplet 600 euro
Informata rreth publikuesit
Halit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »