SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Whey 100% Gold Standard 2.27 kg
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
82254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aktualisht është proteina hirre me e pastër. 100% Whey Protein siguron ekuilibrin e përsosur zinxhir me aminoacide duke përfshirë një përqendrim të lartë. Whey është burimi optimal i proteinave për ndërtimin e muskujve.

Nderto muskuj me 100% efete te pasterta dhe pa kurfar efekti anesor.Whey gold standard 2.2kg - 60euro
whey gold standard 1kg - 30euro


Kontaktoni :
049 132 953 *(viber)' ose email address


Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Informata rreth publikuesit
Proteina
Prishtinë
049132953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »