SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Mass Gainer 5.4 kg
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
82258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Mass Gainer - 5.4 kg


Per ata persona që kanë nevojë për kalori shtese dhe shpesh here e kanë të vështira konsumojnë mjaft ushqime per tia arritur qellimit.
Kjo proteine eshte ideale per tiu shtuar ne peshe dhe per mase muskluare.Shto mas muskulare 5-7 kg.Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Informata rreth publikuesit
Proteina
Prishtinë
049132953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »