SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhirime Profesionale te Dasmave dhe Eventeve. ZooM038
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '15
ID e produktit :
82267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xhirime Profesionale te Dasmave dhe Eventeve.ZooM038Media ju mundëson xhirime profesionale për ahengun tuaj familjar.Të gjitha xhirimet bëhen me kamera HD pro , Kran, Dolly, dhe gjithashtu montazha në HD. Përvoja e gjatë në media dhe xhirime te profileve te ndryshme bënë që puna jonë në eventin tuaj të ju lë kujtime madhështore. Teknologjia e avancuar me stafin profesional do të kujdesen që të mos anashkalohet asnje detaj. Kështu ZooM038Media ju ofron shërbim cilësor dhe cmime të volitshme, sepse festat tuaja më të rëndësishme duhet të mbesin përgjithmonë.CMIME TE VOLITSHME PER SEZONEN E DIMRITTelefon: +386 49 193 003+377 44 193 003 + Viberinfo@zoom038media.comwww.youtube.com/watch?v=bAv-8430YOM PAKETA NJËNjë Kamerë HD Pro

Montazha HD

PAKETA DYDy Kamera HD Pro

Montazha HDPAKETA TRENje Kamere HD Pro + KRANI

Nje Kamere HD Pro + Dolly Tripod

Ndricim

Montazha HDPAKETA KATERNJE KAMER + KRANI HD PRO

DY KAMERA + DOLLY

MONTAZHA HD PRO

NDRICIMper me shume ne www.zoom038media.com Rezervoni ne info@zoom038media.com
Informata rreth publikuesit
Evente
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »