SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kosova Air Compresor sh.p.k. Ferizaj
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '15
ID e produktit :
82321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne jemi perfaqesuesit e vetem zyrtar, prandaj Tek ne mund ti gjeni te gjitha prodhimet e Kompanive te mirenjohura italiane COLTRI dhe LA PADANA: Kompresor me Vide, Kompresor me Piston, Shtypjete larte nafte, Shtypje te lart me benzine, stacione mbushese elektrike, Aksesorje, Tharese, Messer dhe Pergaditje per Zhytje. Servisi i garantuar ne suazat e garancionit, gjithashtu ofrojme edhe mirembajtje pas perfundimit te afatit te garancionit. Kosova Air Compressor sh.p.k
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »