SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC DHE ALUMIN
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
ID e produktit :
82385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese linje komplet ELUMATEC/ALUMA
1. SHARRE ME 2 KOKA
2. SALLDUESE ME 1 KOKA
3. PASTRUESE ME BRISQI
4. FREZE PER DORZA DHE CILINDRA 2 MOTORRA
5. FREZE PER TESHTYLLA
6. SHARRE E LLAJSNEVE ME SISTEM MATSE


+377 45 674 668 VIBERE
Informata rreth publikuesit
qlirim
Fushë Kosovë
+37745674668
Vrogoli [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »