SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PlayStation 3
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
ID e produktit :
82407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes SonyPlaystation 3 modeli i fundit ii sa po ardhur nga Gjermania me nje gjestik,dhe mbi 13 Cd FALAS (PES 2014,FIFA 2013,SMACK DOWN,GRAN TURISMO 5,UNCHARTED 3,RAGE etj etj...)
Informata rreth publikuesit
Aimir
Prishtinë
049 888461
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »