SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projekte Per Shtepi
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
ID e produktit :
82467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Design është studio e arkitekturës dhe dizajnit të enterierit, e fokusuar për t’ju ofruar dizajn kualitativ në arkitekturë dhe në dizajn enterieri. Shërbimi ynë përbën një gamë të gjerë të dizajnit të arkitekturës duke përfshirë: banimin, afarizmin, objetet hoteliere, industriale dhe dizajn për planifikim rural.
Jemi të specializuar për procesin e legalizimit të objekteve sipas ligjit për legalizim.

Info: 044-967-997
044-878-492
049-467-974
049-149-490
facebook: www.facebook.com/design.architecture1 
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »