SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolin & Vitrin
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
ID e produktit :
82591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tavolin ( banak ) dhe Vitrin shum pak te perdorura siq shifen edhe ne foto. Mund te perdoren per Argjendari , Byzhuteri , Mobishop, Kozmetik etj. Banaku ka keto dimensione gjatesia 203cm, gjersi 55cm, dhe lartesi 110cm .
komplet Tavlina + Vitrina 420euro
Informata rreth publikuesit
Argjent
Prishtinë
044 386 356
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »