SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjeo Informator i Bizneseve per Kosove & Rajon
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '16
ID e produktit :
828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reklamimet standarde në televizion, gazeta, panaire, broshura etj, e kanë rëndësinë e tyre mirëpo fatkeqësisht janë afatshkurtra dhe harrohen, njeriu nuk mund të mbaj në mend shumë nga ato që i sheh apo i lexon. Reklamimi online është mjeti më i sofistikuar që është zbuluar deri më tani pasi që për çdo gjë mund të konsultohet përmes internetit duke përfshi edhe ata persona me njohuri bazike në kompjuter. Metoda e reklamimit përmes Sistemit Informativ Gjeografik në këtë rast on-line, web based GIS është metodë shumë e re si në vendet më të zhvilluara e sidomos tek ne që po prezentohet për herë të parë.
Reklamimi në www.infobiz-kos.com  është një metodë që të gjitha pikat e biznesit suaj mund të paraqiten në hartë dhë vizuelisht çdo klientë mund të gjej saktësisht lokacionin e zyreve tuaja, ose ato zyre ndërlidhëse, ATM, pika shitëse etj. Përmes fotografive panoram (fotografi dinamike 3D me mundësi navigimi në foto), ku në këtë rast klienti juaj do të kursej që të mos ju thërret në telefon se ku gjendet zyrja më e afërt nga vendi se ku ndodhen ata si dhe kursim i kohës suaj për spjegime.

Kush mund të jetë pjesë e www.infobiz-kos.com: 
Çdo biznes apo organizatë është i përfshirë në www.infobiz-kos.com  pa marr parasysh veprimtarinë që do të thotë: bankat, hotelet, restoranet, agjensionet turistike, butikat, frizeret, mobilerit, fabrikat e ndryshme, depot me shumicë dhe pakicë, shtypshkronjat, këpuctarët, vulpunues, bizneset që ofrojnë shërbime projektimit, dizajnit, printimit, ndërtimit, patundshmëri etj., të gjithë pa dallime mund të jenë pjesë e këtij produkti.
Çka mund të gjeni në www.infobiz-kos.com: 
Të gjitha bizneset apo organizatat ku gjinden dhe ti sortoni sipas Komunave, mund të gjeni kush se çfarë shërbime apo produkte ofron, çka shet, me çka mirret, mund t’i referoheni nga www.infobiz-kos.com  në mënyrë të shpejt webfaqes tyre për më tepër informata, mund ta printoni lokacionin e zyreve, dyqanit, fabrikës etj.
Informata rreth publikuesit
ITEG shpk
Prishtinë
038731111
Bedri Pejani, No:6, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »