SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
makinat per prodhim te peletit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
ID e produktit :
82832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Linja 500-700kg/h -ka mundesi te perpunimit te te gjitha llojeve te drurit(byk dhe mbeturina te drurit) si dhe biomases,e kompletuar prej bluarjes e deri ne paketim ne thase 15 kg najllon.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044111073
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »