SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI VERSACE PER FEMRA 2015
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
83064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SYZE DIELLI VERSACE PER FEMRA ME GUR
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE PER FEMRA ME GUR
MODELI ME I RI 2015
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
DHE JAN ME GJITH KUTI.
ME NJE ÇMIM SHUM TE VOLITSHEM DERI TEK JU
TRANSPORTI FALAS NE TËRË KOSOVEN
NA KONTAKTONI NE TEL.OSE VIBER:
+37745/34-19-10 OSE NE FAQEN TON ZYRTARE NE FACEBOOK:
m.facebook.com/btsunglasses 
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »