SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vello nga Firma San Patrick 1964 te La Sposa
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
ID e produktit :
83098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vello nga Firma San Patrick 1964 te La Sposa, shitet se bashku me kosh, numri i fustanit eshte 36-38, ka pjesen mbrenda e cila mund te shliroj apo ngushtoj fustanin, ka dy shtresa njera qe eshte e ngushte per trupi dhe tjetra qe i bije lirshem fustanit permbi dhe perfundon si bishte. Fustani eshte i gjithe i punuar me qipke dhe rruza, eshte ngjyre qumeshti.
Fustani eshte blere 2014 me cmimin 1950 Euro
Informata rreth publikuesit
Z
Prishtinë
045303132
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »