SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blackberry BOLD 9900
Çmimi :
€85.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
83100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I perdorur pak dhe shume i ruajtur me touch screen .

Nuk ka asnje defekt

Per me shume detaje reth telefonit klikoni ne linkun me poshte:
www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/blackberry-bold-9900-989797/review 

Numri i telefonit :045439595
Informata rreth publikuesit
ggg
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »