SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rafta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
ID e produktit :
83140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 8 rafta dhe nje tavolin , jane te qmontuar dhe qmimi qe eshte ketu nuk perfshin montimin nese doni me montim ateher qmimi i montimit behet me marreveshje.
Raftat jane te thjeshta dhe praktike per lokale si ushqimore, butike, librari , teknologjie etj etj.
Informata rreth publikuesit
Murat
Prishtinë
045 532 633
Rr: E Lezhes Nr 27 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »