SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjeneratori ne shitje 77KW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '15
ID e produktit :
83179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet gjeneratori me fuqi 77KW eshte ne gjendje te rregullt dhe punon mire qmim eshte sipas mareveshjes eshte i pershtatshem per objekte te medha si zyre restorane shkolla hotele etj etj per qdo info shtese kontaktoni ne 049561533
Informata rreth publikuesit
Muhamed
044687793
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »