SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mac Mini late 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '15
ID e produktit :
83197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.5 Ghz dual-core Intel core i 5 me 3 Mb L3 cacheTurbo boost 3.1 Ghz4 GB RAM prej 1600 Mhz DDR3 sdram500 GB Hard disk me 5400 rotullime per minutIntel HD grafik kartela 4000 me HDMI dhe thunderbolt me pakete, posedoj edhe Magic Mouse, tastjeren me wireless .eshte me te gjitha paisjet , si i ri .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahman
Prizren
049626567
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »