SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LLAPTOP HP620
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
ID e produktit :
83267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet llaptop HP 620 i perdorur dhe pa HDD pjest tjera i ka krejt funksionale,

4GB RAM
Intel Pentium Dual Core 2.4GHz
Windows 7 Home Premium Serial Number Origjinal
Qanta
Adapteri
Informata rreth publikuesit
Adrijan
Prishtinë
049124714
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »