SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TV HD 26", 30", 32", 37", 40" e 42" nga ZVICRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
ID e produktit :
83268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUPER TV HD te gjitha firmave te importuar nga Zvicra shume te ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. Tv kane 4 hyrje HD, 4 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Gjithashtu ka dhe vendin per HARD DISK.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin maksimal e te garantuar.
Qmimi 333€.

Gjithashtu NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj.
Neve mund te na gjeni prej te henes-premten ne MAT 1(Prishtine) afer shkolles 17SHKURTI-PAVARSIA, gjithashu mund te na gjeni ne autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account:
www.facebook.com/NtpMenci 
www.facebook.com/NtpMenci  -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera tjera.
Informata rreth publikuesit
NTP MENCI
Prishtinë
044 311 940
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »