SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KAMER SONY HXR-MC 1500P
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj
ID e produktit :
83270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamera profesjonale me model sony HXR-MC1500P kjo kamer eshte ne gjendje te regullt dhe esht vetem 6 muaj e perdorur ka 1 bateri 1 memoricart 32GB dhe TREPODIN vlera e kesaj kamere eshte 1450 euro Kontaktoni në +377 44 888 698 VIBER dhe +386 49 888 698
Informata rreth publikuesit
avni
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »