SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
ID e produktit :
83278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparatin Nikon slim body Coolpix

14.0 Megapixel
Wide 5 X zoom
Li-ion Battery

Aparati është ne paket dhe është i ruajtun pa asni gervishje
Shum pak i perdorur

Çmimi 80€ pak i diskutushum

Nr 045 68 18 69
Viber +37745681869
Informata rreth publikuesit
Menar
Prishtinë
045681 869
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »