SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI DOLCE GABANNA NEW 2015
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
ID e produktit :
83285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT DOLCE GABANNA
NGJYRA ZEZ & KAFE
MODELI ME I RI 2015
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
DHE KAN NJE DIZAJN SHUM TE BUKUR
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE JAN ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM
NA KONTAKTONI NE TEL. OSE VIBER
+37745/67-45-46
OSE NE FACEBOOK
m.facebook.com/btsunglasses 
TRANSPORTI FALAS DERI TEK JU
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »