SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S4
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '15
ID e produktit :
83332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy s4, 16 gb memorje, eshte i ruajtshum i perdorur vetem nga une. Vjen me ndegjojse dhe mbushes qe te dyja origjinale. Ndrrim nuk beje!
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtine, Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »