SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes nikon D3100
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '15
ID e produktit :
83359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nikon D3100 pak i perdorur Çanta Qipi 4GBBataria dhe mushusi kablla per mi shti foto ne pcObjektivaTe gjitha me firmn NIKON
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Shtime
043930577
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »