SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon EOS 1100D +18-55mm #GRATIS:çantë Canon +SD 4gb # i Ri #
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
ID e produktit :
834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Canon EOS 1100D
-Lens 18-55mm III
GRATIS:
+çantë Canon
+Memory SD 4gb
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime
-Cmimi: 350 euro me TVSH

Pershkrimi i produktit:

Hidhni hapin e parë
I përparuar, kompakt dhe i përballueshëm: hapat tuaj të parë në botën e fotografisë DSLR, të thjeshtuar nga Canon EOS 1100D.

Karakteristikat

Cilësi e shkëlqyer e imazhit me 12 megapiksel
Udhëzues, në ekran i tipareve
Krijues Automatik dhe Basic+
Rregjistrimi video HD
Ndjeshmëria ISO 100-6400
Sistemi AF i zonës së gjërë me 9 pika
Matja e ekspozimit iFCL me 63 zona
Ekran 6,8cm (2,7”), me 230.000 pika
Përdoreni me të gjitha lentat EF dhe EF-S
Informata rreth publikuesit
MEGA
Prishtinë
044253509
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »