SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RAM PER FOTO ELEKTRONIK
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
83498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet aparati per fotografi i qiten fotot brenda dhe me sllajde levizin fotot pa pasur nevoj ta klikoni e pershtatshme per zyre apo edhe shtepi
eshte e re e paperdorur e firmes FORD eshte e paketuar
info 044 760 094
Viber +377 44 760 094
10 euro
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »