SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon EOS 600D +18-55mm #GRATIS:çantë Canon +SD 8gb # i RI #
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
ID e produktit :
835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Canon EOS 600D
-Lens 18-55mm III
GRATIS:
+çantë Canon Origjinale
+Memory SD 8gb Class 10 per FullHD
+Lecka per pastrim te lentës
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime
-Cmimi: 550 euro me TVSH

Pershkrimi i produktit:

Me rezolucionin 18 megapiksel udhëheqës të kategorisë, dizajn miqësor për përdoruesin dhe të gjithë familjen e lentave dhe pajisjeve shtesë EOS në dispozicionin tuaj, EOS 600D nuk lejon që asgjë të pengojë fotografinë tuaj.

Karakteristikat

Sensor CMOS prej 18 megapiksel
Modaliteti i Skenës Intelligjent Automatik
Filmi HD të Plotë EOS
Udhëzues, në ekran i tipareve
Fotografim të vazhdueshëm deri në 3,7 kns
AF i zonës së gjërë me 9 pika
Ekran 1.040k pika me kënde të ndryshëm 7,7cm (3,0”)
Basic+ dhe Filtra Krijues
Kontrolli i intergruar me valë i blicit
Aventuara juaj EOS fillon këtu
Informata rreth publikuesit
MEGA
Prishtinë
044253509
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »