SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KURSE - IELTS General dhe Academic
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
ID e produktit :
83528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kurse individuale dhe grupore per testin IELTS me te cilin mund te konkuroni per programe punesimi ne Angli dhe Kanade, per kurse Bachelor dhe Master ne te gjitha universitetet ne Angli, si dhe qellime migracioni ne Kanade. Kursi mbahet ne Prishtine, ndersa testi final per t'u pajisur me certifikate mbahet ne Tirane dhe Shkup.
Informata rreth publikuesit
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »