SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes urgjent Dy dhe treulesin dhe Shtratin Lesna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
ID e produktit :
83568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent Dyulesin dhe Treulesin (tre ulesi shtrihet dhe mund te perdoret per fjetje), si dhe Shtratin i blere ne Lesna, gjithashtu mund te perdoret edhe per fjetje. Te gjitha jane ne gjendje te rregullt.Kontakti: Pas ores 17:00 cdo dite te javes.

045524574
Informata rreth publikuesit
Donika
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »