SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orë BREITLING 1884
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
ID e produktit :
83571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ore BREITLING ORIGJINAL e ardhur nga Suedia, ora eshte ne gjendje shume te mire, eshte e perdorur. ora BREITLING eshte model i rrall ne Kosove, qmimi eshte i diskutushum dhe pres bleres serioz.
nr. kontaktues 049 269 678
Informata rreth publikuesit
Kelmend
Prishtinë
049-269-678
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »