SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi Dekoruese (kafaz)
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
ID e produktit :
83606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kafaz special dekorativ per lepuj, qen dhe zogj..........

130 x 70 x 140 Dimensionet
Permban: Pjesen e poshtme e hapur e rrethuar me rrjete , rampa per pjesen e katit te dyte ku eshte vendi per fjetje (pushim), ne te cilen ka dritare dhe dere per mundesi pastrimi.
Permban edhe ndriqimin per naten.
Informata rreth publikuesit
Shtepi
Prishtinë
045582635
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »