SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PS3
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
ID e produktit :
83625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PS3 SLIM ne gjendje shume te rregullt..Nuk osht i crackirat.Me sony vjen nje CD FIFA14 dhe nje joystick(i bardhi),
Informata rreth publikuesit
Datt
Mitrovicë
049 803 099
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »