SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobileria Art-Dizajn
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
ID e produktit :
83626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale, te gjitha Dhomat jan me Dyshek ortopedik, Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit , Per me shum kontaktoni ne numrin 044/152-077 ose 049/152-077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves, Email arton49@hotmail.com VIBER +386 49 152 077 Gjindemi ne Ferizaj Afer super Viva ne Magjistralen FERIZAJ SHKUP Te Rrethi

Secila dhome e gjumit e ka qmimin e vet ne foto
Informata rreth publikuesit
arton49
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »