SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuteri Llaptopi Dhe Tavolina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '15
ID e produktit :
83688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kompjuteri i Firmes IBM XEON Z PRO dhe Llaptopi i Firmes LENOVO T400
Ne gjendje Perfekte Jane qe te dy
per informata dhe karakteristika me shkruani ju tregoj
Shiten komplet jo ndamas


PER ME SHUME INFORMATA:

+377 45 666 775 ( Viber & WhatsApp)
+377 44 495 205
+386 49 495 205
Informata rreth publikuesit
Shitblerje Te Ndryshme
Prishtinë
+37745666775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »