SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Note 3 (teper i ruajtur) 32gb
Çmimi :
€315.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '15
ID e produktit :
83709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Note 3 i ruajtur me case dhe foliNuk bej ndrrime I perdorur 1 vitnr tel 044 286 130 Viber +37744286130
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »