SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aparat dixhital SONY W320 14.1 Mp
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
ID e produktit :
83792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aparati eshte ne gjendje pothuajse te re i perdorur vetem nje jave.Lenten e ka Carl Zeiss dhe vjen me te gjitha pajisjet percjellese po ashtu edhe karten e memories prej 4 Gb Verbatim.E shes per arsye mespordorimi.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044 451 738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »