SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOTEL & VILLA, Restaurant
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '17
ID e produktit :
83843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MOTEL & VILA, Restaurant "Kroni Mbretit" ofron : dhoma per pushim ditor. dhoma fjetje si dhe dhoma per qendrim te gjat kohor.
po ashtu ofrojm edhe villa me garazh per pushim ditor si dhe per fjetje dhe qendrim me te gjat kohor.
kem edhe restaurantin dhe terasen verore ku sherbejm ushqim te shum llojshem si dhe pije. ushqimin edhe pijet i sherbejm edhe ne dhoma dhe ne villa.
dhomat dhe villat jan shum komode dhe komfore
tek ne sherbimi eshte 24 ore si rrym dhe uj te ngroht dhe te ftohet ka 24 ore
Motel & Villa , Restaurant "Kroni Mbretite" ben pergaditjen e ushqimit per dasma dhe ahengje familjre dhe dergojm deri ne shtepin tuaj , kem makin specjale per transportin e ushqimit deri ne shtepin tuaj ne menyre qe aj ushqim te servohet i ngrohet, transporti gratis ne ter kosoven.
kontakti ne ket numer telefoni 044373467
viber +37744373467
mund te kontaktoni ne cdo kohe
gjindemi ne magjistralen Prishtine - Peje te kroni i mbretit

Punojm 24 ore
Informata rreth publikuesit
Motel, Villa- Restaurant
Drenas
+37744373467
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »