SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOTEL & VILLA, Restaurant "Kroni Mbretit" .
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '17
ID e produktit :
83844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm pergaditjen e ushqimit sipase porosis per dasma dhe ahngje familjare dhe servimin ne shtepit tuaja. Transporti gratis ne ter kosoven. qmimet jan jashtezakonisht te volitshme. posedojm makin specjale pertransportin e ushqimit ne shtepin tuaj, ne menyre qe aj ushqim te jet i ngrohet dhe i paster dhe i sigurt per konsum
informata me te hollsishme ne ket nr teli 044373467 ose ne viber +37744373467 punojm 24 h 7 dit ne jav.
Me respekt stafi
Informata rreth publikuesit
Motel, Villa- Restaurant
Drenas
+37744373467
kroni mbretit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »